Istorija

Lithuanian mafia club buvo įkurtas 2017 m. vasarį tarptautinių turnyrų finalininkų ir Mafia pasaulio čempionato dalyvių "RK11" ir "TANK" iniciatyva. Šiuo metu klubas vienija daugiau nei 40 žaidėju. Klubo nariai dalinasi patirtimi ir žiniomis, kartu leidžia laisvalaikį, susiranda naujų verslo kontaktų, bendradarbiauja su kitais klubais. Narius vienija aukšta intelekto kultūra ir profesionalumas.

Lithuanian mafia club rengia žaidimus su įvairių šalių Mafijos ekspertais, žymiais ir įdomiais sportinės mafijos atstovais, taip pat organizuoja seminarus ir mafijos pamokas, aktyviai dalyvauja FIIM bendruomenės gyvenime. Klubas organizuoja kas savaitinius sportinės mafijos žaidimų renginius, įvairias šventes klubo nariams, tradicija tapusios bendros Išvykos į tarptautinius Mafijos turnyrus.
Klubas vadovaujasi nuolatinio tobulėjimo ir mokymosi visą gyvenimą principais, skatina palaikyti ryšį su Mafijos bendruomene, prisideda prie jos ugdymo ir narių žaidimo kompetencijos kėlimo.
Siekdami skleisti ir ugdyti mūsų šalies IQ mes nuolat kviečiame naujus narius, organizuodami pramoginius renginius, kuriuose lengvai ir greitai įvaldysite Mafijos žaidimo pagrindus. O įgytus įgūdžius panaudoti versle ir asmeniniame gyvenime.

apie