Mafijos žaidimas, žaidimas mafija

Mafijos žaidimas

Mafijos žaidimas žaidžiamas visame pasaulyje, Mūsų komanda ne kartą skynė laurus tarptautiniuose turnyruose. Mūsų arbitrai teisėjavo Mafijos varžybose užsienio klubuose. Mafijos žaidimai plačiai žaidžiami Lietuvoje.

Kuo mes išskirtiniai? Mes suteikiame žaidimo versiją pagal Las Vegaso Maf Club Korporacijos (JAV) standartus! Siūlome darbuotojų asmenybių ir profesinių įgūdžių analizės, laviname darbo komandoje savybes ir tiesiog pramogaujame! Mūsų patyrę vedėjai užtikrins, kad žmonės (ypač žaidžiantieji pirmą kartą) nepajus nė vienos sekundės streso, visą laiką vedėjas stebi kuruoja kiekvieną žaidėją viso žaidimo metu.

Žaidimo trumpas aprašymas ir suteikiama vertė Kiekvienas žaidėjas, žaidimo metu gauna tam tikrą rolę ir atstovauja vieną iš dviejų komandų: Mafijos žaidimas arba Taikiųjų Piliečių. Tik Mafijos atstovai pabunda naktį ir žino, kiekvieno žaidėjo rolę, Taikiųjų komanda turi rasti Mafiją, neturėdama jokios išankstinės informacijos. Kiekvienas žaidėjas turi minutę laiko pakalbėti.

Lavinami žaidėjų įgūdžiai:

1. Gili situacijų ir asmenybių analizė (Prieš ką balsuoja kiti žaidėjai, su kuo jie žaidžia, ar jie turi stiprią argumentuotą logiką, kokią informaciją suteikia jų emocinė būsena);

2. Iškalba (Per vieną minutę žaidėjas turi įtikinti kitus, kad jis yra geras miestelio gyventojas. Turi palaikyti akių ir neverbalinį kontaktą, demonstruoti charizmą);

3. Proto aštrumas (Mafijos žaidimas argumentuotai ir staigiai reaguoti į mestus kaltinimus, mokėti logiškai apsigint, nepasimesti ir laikytis savo žaidimo versijos);

4. Įvertinus žaidėjų psichotipus, per kelias sekundes susidaryti žaidimo strategiją, palenkti sau naudingus žmones ir rasti svarių argumentų žaisti prieš strategijai trukdančius žaidėjus.

5. Atsparumo stresui valdymas (prie stalo situacijos būna labai įvairios, nes kaltinimai ir žmonių emocijos dažnai liejasi per kraštus, o laimėjimas reikalauja susikaupimo ir tikslingo strateginio žaidimo). Tai tik keli aspektai iš visos galybės to, ką yra įvaldę geri šio žaidimo virtuozai.

 

Mokymasis, žaidžiant (Gamification)!!!

žaidimas mafija

Mafijos žaidimas - puiki pramoga vakarėliams!

Gaunate visapusę naudą, švęsdami!!! Keturių valandų žaidimų ir žaidimo taisyklių, analizės kaina, su profesionalaus fotografo paslaugomis 45 eurai /žmogui. Papildomai, galime atlikti vertinimą žmonių tinkamumo jų atliekamoms pareigoms Jūsų įmonėje ir pagal poreikį pateikti gilesnį mokomąjį formatą. Siūlomos privačios patalpos (mūsų partneriai), Vilnius. Puikiai tinka kompanijoms iki 50 žmonių. Galimas gėrimų ir užkandžių užsakymas iš anksto arba pagal faktą.