Mafijos žaidimas, žaidimas mafija

Mafijos žaidimas

Mafija žaidimas žaidžiamas visame pasaulyje, Mūsų komanda ne kartą skynė laurus tarptautiniuose turnyruose. Esame vienintelis Lietuvoje aukščiausius standartus atitinkantis bei tarptautinius sertifikatus turintis Mafijos Klubas.

Kuo mes išskirtiniai? Mes suteikiame žaidimo versiją pagal Las Vegaso Maf Club Korporacijos (JAV) standartus! Siūlome darbuotojų asmenybių ir profesinių įgūdžių analizės, laviname darbo komandoje savybes! Didžiausios Lietuvos įmonės ir korporacijos jau išbandė mūsų teikiamas paslaugas ir įsitikino  kompatencija bei įžuliu pranašumu.  

Žaidimo trumpas aprašymas ir suteikiama vertė Kiekvienas žaidėjas, žaidimo metu gauna tam tikrą rolę ir atstovauja vieną iš dviejų komandų: Mafijos žaidimas arba Taikiųjų Piliečių. Tik Mafijos atstovai pabunda naktį ir žino, kiekvieno žaidėjo rolę, Taikiųjų komanda turi rasti Mafiją, neturėdama jokios išankstinės informacijos. Kiekvienas žaidėjas turi minutę laiko pakalbėti.

Lavinami žaidėjų įgūdžiai:

1. Gili situacijų ir asmenybių analizė (Prieš ką balsuoja kiti žaidėjai, su kuo jie žaidžia, ar jie turi stiprią argumentuotą logiką, kokią informaciją suteikia jų emocinė būsena);

2. Iškalba (Per vieną minutę žaidėjas turi įtikinti kitus, kad jis yra geras miestelio gyventojas. Turi palaikyti akių ir neverbalinį kontaktą, demonstruoti charizmą);

3. Proto aštrumas (Mafijos žaidimas argumentuotai ir staigiai reaguoti į mestus kaltinimus, mokėti logiškai apsigint, nepasimesti ir laikytis savo žaidimo versijos);

4. Įvertinus žaidėjų psichotipus, per kelias sekundes susidaryti žaidimo strategiją, palenkti sau naudingus žmones ir rasti svarių argumentų žaisti prieš strategijai trukdančius žaidėjus.

5. Atsparumo stresui valdymas (prie stalo situacijos būna labai įvairios, nes kaltinimai ir žmonių emocijos dažnai liejasi per kraštus, o laimėjimas reikalauja susikaupimo ir tikslingo strateginio žaidimo). Tai tik keli aspektai iš visos galybės to, ką yra įvaldę geri šio žaidimo virtuozai.

Mokymasis, žaidžiant (Gamification)!!!

žaidimas mafija

Mafijos žaidimas - puiki pramoga ne tik vakarėliams, bet ir kokybiškam jūsų personalo "Team buildingui"!

Užsakę mafijos žaidimą pas mus gausite visapusę naudą! Keturių valandų žaidimų ir žaidimo taisyklių, analizės kaina, su profesionalaus analitiko paslaugomis 45 eurai /žmogui. Papildomai, galime atlikti vertinimą žmonių tinkamumo jų atliekamoms pareigoms Jūsų įmonėje ir pagal poreikį galime pateikti gilesnį mokomąjį formatą. Siūlomos privačios patalpos (mūsų partneriai), Vilnius. Puikiai tinka kompanijoms iki 20/30 žmonių.  Pagal poreikį galime organizuoti renginį iki 200 žmonių.

Skambinkite jau dabar - +370 618 11811 ir suteiksime profesionalią konsultaciją dėl Mafija žaidimo.